Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Eilingsfeld játékára már nem számíthatunk ezen a nyáron
2023. július 30. | 14:30
Az Izland elleni meccs előtt nyilatkozott Sztojan Ivkovics.
Sztojan Ivkovics
Felnőtt Férfi
Férfi válogatott
Eilingsfeld János
Felkészülési mérkőzés
Izland
Comment
Share
Izland két ponttal verte Izraelt a kecskeméti torna második napján
2023. július 29. | 20:04
Szoros meccsen győztek az északiak.
Felnőtt Férfi
Izrael
Izland
Kecskemét
Comment
Share
Régi ismerősünk, Izland lesz második ellenfelünk
2023. július 29. | 15:36
Szintén olimpiai előselejtezőre készülnek az északiak, akik épphogy lemaradtak a vb-ről.
Férfi válogatott
Felnőtt Férfi
Felkészülési mérkőzés
Izland
Comment
Share
Izrael nyerte a kecskeméti torna nyitómeccsét
2023. július 28. | 19:51
21 pontos sikert arattak a vendégek.
Férfi válogatott
Felnőtt Férfi
Felkészülési mérkőzés
Izrael
Comment
Share
Új edzővel, fiatal sztárral érkezik hozzánk Izrael
2023. július 27. | 11:35
Deni Avdija viszont nem lép pályára Kecskeméten.
Felnőtt Férfi
Férfi válogatott
Felkészülési mérkőzés
Izrael
Comment
Share
Erős ellenfelek ellen készülhet férfi válogatottunk
2023. július 26. | 11:06
Sajtótájékoztatót tartott csapatunk a kecskeméti Sheraton Hotelben.
Sajtótájékoztató
Sztojan Ivkovics
Báder Márton
Eilingsfeld János
Felnőtt Férfi
Férfi válogatott
Olimpiai előselejtező
Észtország
Lengyelország
Izrael
Izland
Bosznia-Hercegovina
Portugália
Comment
Share
Négy meccsel készül férfi válogatottunk az olimpiai előselejtezőre
2023. július 11. | 09:00
Július 28-ától kezdve egy héten belül négyszer is pályára lépünk.
Felnőtt Férfi
Férfi válogatott
Felkészülési mérkőzés
Olimpiai előselejtező
Izland
Izrael
Észtország
Comment
Share
16 pontos vereséget szenvedtünk Montenegrótól
2022. február 25. | 09:02
Vasárnap jön a
Felnőtt Férfi
Férfi válogatott
Világbajnoki selejtező
Férfi világbajnoki selejtező
Montenegró
Comment
Share
<<
<
1
2
3
4
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Férfi NB I B: Vasárnapra és Pécsre maradt a döntés
10:50 | 2024. május 11.
Leány kadett: Az NKA, a Csata, a BEAC és a Vasas a négy között
22:00 | 2024. május 10.
Tippmix Női NB I: A Szekszárd a bronzérmes
20:40 | 2024. május 8.
Tippmix Férfi NB I: Az OSE kiharcolta a bennmaradást
20:22 | 2024. május 8.
Férfi NB I B: Újra előnyben a PVSK, piros csoportos lett Dávid Kornél akadémiai csapata
13:00 | 2024. május 8.
Tippmix Női NB I: Története során először bajnok a DVTK
20:47 | 2024. május 7.
U20: A Kecskeméttel és az ASE-vel teljes az országos döntő mezőnye
09:30 | 2024. május 7.
Tippmix Férfi NB I: A Szolnok lesz a Falco ellenfele a döntőben
20:35 | 2024. május 6.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség